تبلیغات
مطالب مفید در پزشکی - درمان سردرد به وسیله رنگ ها : image
free png file
 

درمان سردرد به وسیله رنگ ها :

پنجشنبه 7 آبان 1388   10:25 ق.ظ

به طور عموم مردم از ناراحتیها و دردهای ناحیه سر شكایت دارند و این ناراحتی شایعترین بیماری و دردی است كه هیچ سن و مقطع خاص زندگی را به خود اختصاص نداده و هركس می تواند به این ناراحتی دچار شود .

بهترین و راحت ترین درمان بیماریها و دردهای ناحیه سر بوسیله رنگ ها انجام می شود . دلیل عمده ایجاد بیماریهای درد و ناراحتیهای سر به نواحی مربوط به چاكراهای ابرو و تاج می شود . این نقاط هر اندازه تحت تاثیر انرژی زیاد و یا كمتری قرار بگیرند ، واكنش خودشان را به صورت سردرد نشان می دهند . اگر میزان انرژی گرمایی در سر بیشتر شود ، سردردها شروع می شوند . برای از بین بردن این ناراحتی لازم است كه مراكز احساس گرمایی سر را خنك كرد و این امر با رنگ درمانی مقدور خواهد بود .

زمانیكه تمرین لازم را برای ایجاد گرما و تاثیر آن بر دماسنج انجام دادید ، می توانید از همین تجربه برای درمان سردردها استفاده كنید . در درمان سردردها به جای اینكه انرژی نور قرمز را انتقال دهید لازم است كه از انرژی نور خنك كننده استفاده كنید . برای این منظور رنگ های آبی ، آبی نیلی و سرمه ای روشن توصیه می شوند . در درمان بیماریهایی نظیر میگرن كه شدت آنها بیشتر است و طول احساس درد افزونتر می باشد ، می اوات از رنگ لاجوردی نیز كنار آبی بهره جست .


نوشته شده توسط : negin m